Gdzie na wakacje?

Coraz częściej wybieranym przez Polaków kierunkiem wakacyjnym staje się Chorwacja. Nic dziwnego, bo wakacje w Chorwacji to naprawdę ciekawa opcja. Z Polski nie mamy daleko, a dodatkowo takie wakacje to koszt właściwie bardzo podobny do tego, który musimy ponieść odpoczywając gdzieś nad Bałtykiem czy w  Bieszczadach. Co warto zobaczyć w Chorwacji?
Jest kilka takich miejsc godnych uwagi
Wakacje w Chorwacji to Jeziora Plitwickie. Bajeczne wręcz krajobrazy, które sprawią, że chciałoby się tam zostać na zawsze a przynajmniej choć na chwilę zatrzymać czas. Za to wyspa Hvar to niby tylko jedna z setek chorwackich wysp a jednak chyba ta najbardziej wyjątkowa. Hasło Bora Bora czy Capri od razu przywołuje myśl o Hvar.
I jeszcze rubin Chorwacji - Rovinj. Przepiękne miasteczko na półwyspie Istria. Bardzo klimatyczne i magiczne wręcz. Będąc w Chorwacji warto też odwiedzić drugie co do wielkości miasteczko o nazwie Split. To taka metropolia, w której można między innymi zobaczyć zabytkowy pałac - a raczej jego resztki.
Wakacje w Chorwacji zawsze są magiczne, a miejsc do odwiedzenia znajdziesz tam dziesiątki. Godnych uwagi, przepięknych, tajemniczych. Warto!